1998

Kurumsal

Kurulduğu 1998 yılından itibaren müvekkillerine hukukun birçok alanında saygın ve ilkeli hukuk hizmeti sunan SEL&ER Hukuk Bürosu, akademik birikim ve mesleki tecrübe ile yoğrulmuş, alanında uzman avukatlar ve çözüm ortaklarından oluşan kadrosu ile kısa sürede istenilen çözüme ulaşmaya yönelik stratejiler oluşturmaktadır.

Bilhassa İdare Hukuku, Tazminat Hukuku, Sağlık Hukuku, İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Aile Hukuku, Ceza Hukuku gibi alanlarda ihtisas sahibi kadrolar; hukuki uyuşmazlığın niteliğini ortaya koyma, hukuki teminata yönelik çözümleri tespit etme nihayetinde ise etkin ve ilkeli bir çalışmayla bu sürecin sonuçlandırılması için gayret sarf etmektedir.


Danışmanlık hizmeti için başvuran müvekkillerimize, en hızlı şekilde güvence sağlamak yönünde etkin bir çalışma yürütme ve en sağlıklı neticeyi elde etmek için çabalama mesleki düsturumuzdur. Başarının detaylarda gizli olduğunu bilerek hareket ediyor, söz konusu uyuşmazlıkları en ince ayrıntısına kadar inceleyerek başarıya ulaşmayı hedefliyoruz.


Samimiyet, şeffaflık, ilkeli ve kararlı bir duruş sergileme kriterlerini temel alıp, hukuk nosyonumuzla birleştirerek yaşanılabilir bir dünya, bağımsız ve milli bir hukuk sistemi için mücadele etmek, bizim hayat ve çalışma felsefemizdir.

Bize Ulaşın

Telefon

(0312) 229 11 67

Bizi Takip Edin!